Pielęgnacja rąk i stóp

Dłonie to część naszego ciała , która w największy sposób narażona jest na podrażnienia i zniszczenie. Kontakt z detergentami , zbyt gorąca woda .wiatr, mróz ,suche powietrze – to wszystko wpływa na złą kondycje naszych dłoni, sprawiając, że oznaki starzenia widoczne są na nich bardzo szybko. Często bowiem pomijamy te część ciała i nie dostarczamy jej odpowiedniej porcji kosmetyków pielęgnujących.
Jedwabista i delikatna skora dłoni , utrzymane w dobrym stanie zdrowe, gładkie i różowe paznokcie to marzenie każdej kobiety.

Pamiętajmy, że ręce a szczególnie dłonie są bardzo ważnym elementem urody i nasza osobista wizytówka.
Zadbane i dobrze wyglądające stopy to pierwszy krok by zapobiegać grzybicy , odciskom i pękaniu skory na pietach.

Ładne stopy przyciągają spojrzenia, ale ich pielęgnacja nie należny do najłatwiejszych .Skóra na podeszwach jest bowiem trzy razy grubsza niż w innych częściach ciała a na jej każdym centymetrze kwadratowym znajduje się aż 600 gruczołów potowych. Ta szczególna budowa chroni stopy podczas każdego kroku, ale jest także przyczyna  naszych problemow. Na szczescie z kazdym klopotem mozna sobie poradzić dzięki sprawdzonym sposobom i odpowiednim kosmetykom. Od dziś bowiem nie żałujmy stopom uwagi. A wtedy spełni sie marzenie każdej z nas, by mieć miękkie jedwabiście gładkie piety, które można pokazać np. chodząc w.... sandałkach
  • Manicure french
  • Pedicure
  • Parafina na dłonie

Opis zabiegów na stronie - Zabiegi

WYBIERZ SWÓJ ZABIEG: box pielęgnacji twarzy kosmetyczne zabiegi na ciało zabiegi pielęgnujące ręce i stopy

Gabinet Kosmetyczny Dorota Zywer
Usługi kosmetyczne Warszawa
Ul.Skierniewicka 21.lok.7.
01-230, Warszawa - Mazowieckie
Tel.: 602 805 717
Znajdź nas w Google+